Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Klee Frost

Telefon numarası : +8618552427043

Naber : +8618552427043

Free call
Pumao Steel Co., Ltd.

Pumao Steel Co., Ltd.

Ürün Oryantasyonu

Kalite Oryantasyonu

Müşteri Memnuniyeti Odaklılık

  • Pumao Steel Co., Ltd.
Şirket ayrıntıları:
Ana Pazar: Güney Amerika , Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Dünya çapında
İş türü: Üretici
Markalar: PUMAO No. Çalışanları: 100~150
Yıllık satış: 30000000-50000000 Yıl kurulan: 2008
İhracat p.c: 60% - 70%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş

PUMAO STEEL CO,.LTD, profesyonel bir metal hammadde tedarikçisi.Çin'in en büyük paslanmaz çelik işleme merkezi olan Wuxi'de bulunan paslanmaz çelik ve karbon çelik üretiminde 10 yıldan fazla deneyime sahibiz.Paslanmaz çelik, karbon çeliği ve alüminyum sağlıyoruz. Ürünlerimiz 200/300/400 serisi ve dubleks paslanmaz çelik rulo ve levha içerir ve düzenli stok 10.000 tondur. PUMAO, fabrikaya sahiptir ve kesme, şekillendirme ve tek elden hizmet sunmaktadır. metal ürünlerin yüzey işleme.Biz POSCO-ZPSS ve ESS'nin lider distribütörüyüz, ayrıca TISCO,CHENGDE,TSINGSHAN,YONGJIN,HONGWANG,JISCO, Mills ile işbirliği yapıyoruz.Paslanmaz çelik endüstrilerine hizmet verme konusunda 10 yıldan fazla deneyime sahibiz. yeşil enerji, mutfak eşyaları ve ev aletleri, petro-kimya, gemi yapımı, Auto ve CRH (Çin Demiryolu Yüksek hızlı) ve tıbbi tesis vb. Gibi transit ekipmanları, Ürünlerimiz ayrıca ısı değişim borusu ve tüpü, tencere ve sofra takımı, basınçlı kap, petrokimya tankı, hassas elektronik alet, güneş enerjili su ısıtıcı, Otomobil parçaları vb.

Geçmiş

Dünya çapında ticaret ve müşteri ölçeğini artırıyoruz.İyi itibarımızla müşterilerimizin güvenini kazandık.Ülkemizin modernleşmesine yardımcı olur ve dünyanın geri kalanıyla ekonomik ve teknik alışverişi teşvik eder.Ayrıca diğer ülkelerle dostluğu geliştirmek ve olumlu bir etki yaratmak için sabırsızlanıyoruz.

Sizinle birlikte el ele, şanlı bir gelecek yaratmanızı içtenlikle umuyoruz.

Hizmet

Size en iyi hizmeti sunabilecek ve çok profesyonel sorularınızı yanıtlayabilecek çok profesyonel bir satış ekibimiz var, böylece bizden ürün satın almadan önce kendinizi çok rahat hissedebilirsiniz.Hepimizin bildiği gibi, satış sonrası hizmet tüm endüstriler için en önemli şeydir.Şirketimiz, gelecekte tüm sorunları verimli bir şekilde çözebilecek çok profesyonel ve yüksek kalibreli bir satış sonrası servis ekibi oluşturmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyor.

 

Lazer Kesim

kalıcı

dilme

parlatma

Kaynak

Yüzey işleme

Ekibimiz

14 yıldan fazla bir süredir bu alanda profesyonel teknisyen ekibimiz var, dünyanın her yerinden müşterilere hoş geldiniz web sitemizi ziyaret edin ve herhangi bir ihtiyacınız varsa bize bildirin, size iyi hizmetler vermeyi dört gözle bekliyoruz!

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

klee@pumaosteel.com
+8618552427043
Mol-manta